BASEN

KOŁO TEATRALNE I PLASTYCZNE

dzieci uwielbiają rysować

NEWSY

Od 1 września 2024r. ruszamy z odziałem "0". Zapraszamy do Nas !

Klasy integracyjne (klasa I , II, III, IV)

klasy do 18 uczniów w tym trzech z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego (wysoko funkcjonujących). Na naszych lekcjach pracujemy po 2 nauczycieli. Dodatkowo 4 razy w tygodniu j. angielski, 1x j. hiszpański, szachy, basen, zajęcia TUS. Dla uczniów z orzeczeniami indywidualne zajęcia terapeutyczne z pedagogiem, psychologiem, logopedą. W klasach 0 - IV integracyjnych: wpisowe 650 zł, czesne 630 zł, czesne uczniów z orzeczeniem 300zł.

Klasy artystyczne (klasa I i IV)

Klasy do 18 uczniów. dodatkowo 4 godziny języka angielskiego w tygodniu, 1 godzina języka hiszpańskiego, szach, basen, zajęcia artystyczne 3godz. tygodniowo(muzyczne, plastyczne, teatralne). W klasach I i IV artystycznych wpisowe 650 zł, czesne 700 zł

NASZE ATUTY

Image
Dodatkowo oferujemy bogaty wachlarz zajęć dodatkowych : • basen • szachy • koło teatralne i koło plastyczne • zajęcia sportowe z elementami piłki ręcznej, nożnej, siatkówki i koszykówki – ,,Drużyna Kangura” • mażoretki i cheerleaderki – zajęcia prowadzone przez Mistrzynię Polski Kamilę Baranowską.
NAUCZYCIELI
UCZNIÓW
MAŁE KLASY
ZADOWOLENI RODZICE

CO NAS WYRÓŻNIA

Mathematics84%
Informatics94%
Physics59%
Philosophy76%

Zapewniamy zajęcia z logopedą, psychologiem oraz nauczycielem terapeutą. Prowadzimy ,,Wczesne wspomaganie rozwoju” oraz ,,Trening umiejętności społecznych”.

Zapraszamy dzieci, które posiadają opinię o potrzebie wczesnego wspomaganiu rozwoju bądź kształcenia specjalnego.

DZIENNIK ON-LINE VULCAN

Sprawdź oceny ucznia

WYŚLIJ SZYBKĄ WIADOMOŚĆ

Mamy nowy budynek i nowe sale.

Zapewniamy zajęcia z logopedą, psychologiem oraz nauczycielem terapeutą.

nowe sale
nowoczesne szafki
Holl
wejście

O SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa znajduje się w dzielnicy Wygoda, przy ul. R. Traugutta 4a w Białymstoku. Nasza placówka usytuowana jest w otoczeniu niskiej zabudowy i zieleni, blisko centrum miasta. Budynek spełnia wszelkie normy p-poż i Sanepidu, zapewniając bezpieczne i higieniczne warunki pobytu dzieci w szkole. Zapraszamy do nas dzieci z Białegostoku i okolic. Wygodnie można do nas dojechać z każdej dzielnicy miasta, w pobliżu przystanki autobusowe (linie: 3, 6, 9, 16, 100, 108). Dodatkowo szkoła posiada duży, przestronny parking oraz własny plac zabaw.

Nie czekaj! Zapisz swoje dziecko już dziś 🙂

Zapraszamy!